Produktový specialista - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Společnost, která je světovým distributorem dentálních produktů hledá Produktového specialistu / Školitele a instruktora svých produktů

    Chceš pracovat pro globální společnost?

    Znáš dentální produkty?

    Máš praxi v tomto oboru?

    Nevadí ti mluvit před lidmi, prezentovat a zpracovávat množství informací, které budeš předávat kolegům obchodníkům?

    Pokud je tvá odpověď ano. Pošli nám své CV

    Popis pozice

    • Zodpovědnost za plánování a realizaci prodejních školicích programů
    • Plánování a realizace akcí pro zubaře
    • Správa inventáře zdrojů pro praktická školení, včetně demo produktů a praktických modelů
    • Dohled na provoz zařízení školicího střediska
    • Monitorování zpětné vazby o produktech a správa databáze
    • Udržování vztahů s Key Opinion Leaders (KOL) na trhu
    • Řízení výzkumných projektů ve spolupráci s KOL a univerzitami

    Požadavky

    • Výborné písemné a ústní komunikační schopnosti v češtině a angličtině
    • Silné prezentační a výukové dovednosti
    • Orientace na detaily se schopností multitaskingu v rychle se rozvíjejícím prostředí
    • Silné výzkumné, analytické a reportovací schopnosti
    • Praxe v zubním oboru (dentální hygienistka, zubní technik nebo praxe v oboru dentální hygieny) výhodou
    • Zkušenosti s vedením přednášek nebo školení vítány

    Nabízíme

    • Atraktivní nástupní plat (nástupní plat
    • Práci v zázemí nadnárodní společnosti
    • Firemní benefity
    • Bonusy
    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • HPP, nástup možný ihned

    Lokalita: Praha - Jinonice

    Požadované jazyky

    • Čeština