Asistentka Podpory samostatného bydlení - Prague, Česká republika - Společnost DUHA, z.ú.

    Společnost DUHA, z.ú.
    Společnost DUHA, z.ú. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Co vás čeká

    Budete docházet k lidem s mentálním znevýhodněním do jejich domácností. Naši klienti se učí samostatně hospodařit, nakupovat, vařit, uklízet, nebo potřebují podpořit v orientaci v dopravě či u lékaře.

    K naší práci je potřeba základní znalost práce v Wordu a Excelu, protože součástí pozice je i výkon klíčového pracovníka, který se podílí na individuálním plánování u svých klientů.

    Snažíme se neustále vzdělávat a dbát o týmovou psychohygienu, k čemuž patří pravidelné porady, vzdělávání, společné pracovní skupiny i supervize pod vedením externích odborníků. Hledáme proto týmového hráče.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • VZDĚLÁNÍ V SOCIÁLNÍ OBLASTI, PŘÍPADNĚ KURZ PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH.
    • Pokud máte chuť učit se novým věcem a zapojit se do našeho týmu, lze si vzdělání formou rekvalifikace doplnit později.
    • Základní znalost práce na PC.

    Výhodou bude, pokud budete umět

    • Dobré komunikační schopnosti
    • Zkušenosti v oboru
    • Schopnost spolupráce v týmu
    • Flexibilita a samostatnost

    Co vám můžeme nabídnout

    • MZDA NA PLNÝ ÚVAZEK
    • ZKRÁCENÝ ÚVAZEK
    • SPOLUPRÁCE V RODINNÉM TÝMU DO DESETI OSOB
    • MOŽNOST PODÍLET SE NA VÝBĚRU KURZŮ PRO VZDĚLÁVÁNÍ
    • PRAVIDELNÉ SUPERVIZE
    • ŠEST TÝDNŮ DOVOLENÉ
    • STRAVENKY HNED PŘI NÁSTUPU

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Dovolená 6 týdnů
    • Stravenky