Hr Ředitel - Uherske Hradiste, Česká republika - Advantage Consulting, s.r.o.

    Advantage Consulting, s.r.o.
    Advantage Consulting, s.r.o. Uherske Hradiste, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Advantage Consulting, s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Hledáme zkušeného HR ředitele, který povede povede personální management. Chcete své dosavadní zkušenosti dále rozvíjet a být součástí skvělého týmu? Jste zodpovědný, spolehlivý, organizačně schopný a anglický jazyk Vám nedělá problém?

    Pak je tato pozice právě pro Vás

    Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: HR ŘEDITEL (OD KČ)

    Náplň práce:

    Zodpovědnost za personální management
    * Motivace, hodnocení a rozvoj zaměstnanců
    * Kontrola nastavených procesů a další návrhy na zlepšení
    * Sledování vývoje na trhu práce
    * HR marketing
    * Reporting managmentu společnosti

    Co od Vás očekáváme:

    SŠ/VŠ vzdělání
    * Zkušenost 5 let na stejné či obdobné pozici
    * AJ slovem i písmem
    * Zkušenosti s řízením projektů
    * Znalost standardů dle ISO či jiných norem
    * Spolehlivost, komunikativnost a pečlivost

    Co Vám můžeme nabídnout:

    25 dní dovolené
    * Pestré odměny a bonusy
    * Stravenkový paušál
    * Telefon + notebook
    * Nástup možný ihned

    * Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

    Benefity

    • Sickdays
    • Finanční bonusy / prémie
    • 13., případně 14. plat
    • Pružná pracovní doba
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Slevy na firemní zboží
    • Příspěvek na sport
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na volný čas
    • Příspěvek na vzdělávání
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování
    • Občerstvení na pracovišti