Brand manager pro OX Point - Prague, Česká republika - CONTEG, spol. s r.o.

    CONTEG, spol. s r.o.
    CONTEG, spol. s r.o. Prague, Česká republika

    před 3 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    CONTEG Group ) je panevropská průmyslová skupina a jeden z předních světových výrobců IT rozvaděčů, chladicích systémů a komplexních řešení pro datová centra. Jako tradiční rodinná firma s centrálou a výrobními závody v srdci Evropy, v České republice, se hrdě hlásíme k odkazu tradiční evropské výroby, postavené na vynikající kvalitě, inovacích a službách s vysokou přidanou hodnotou pro naše zákazníky. Přes své zahraniční pobočky vyvážíme své výrobky do 60 zemí světa.

    Náplň práce:

    • Spolupráce s marketingovým týmem při vytváření obsahu, reklamních kampaní a dalších propagačních materiálů
    • Vytváření a realizace integrovaných marketingových kampaní
    • Monitoring a optimalizace výkonnosti kampaní
    • Udržování a budování vztahů s klíčovými klienty
    • Analýza trhu a konkurence
    • Řízení a správa online platforem a sociálních sítí
    • Implementace online marketingových aktivit
    • Pravidelný reporting vedení o výsledcích
    • Aktivní účast na společných projektech společnosti Conteg Group

    Cíle a očekávané výsledky:

    • Zpracování marketingové strategie a následná implementace podpory prodeje daných výrobků, služeb
    • Budování Image značky/značek
    • Monitoring konkurence
    • Průběžné vyhodnocení a úprava marketingové strategie
    • Správa CMS systémů k jednotlivým webům a jejich základní úprava a zpracování změn a využití propagačních nástrojů jako news lettery, bannerové reklamy apod.

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ, zaměření marketing výhodou, nikoliv podmínkou
    • Výborná znalost práce s PC (MS Office)
    • Perfektní znalost češtiny a angličtiny
    • Pečlivost, pracovitost, šikovnost a schopnost komunikace s externími dodavateli a v rámci marketingového týmu
    • Ochota učit se nové věci a pracovat samostatně
    • Zodpovědnost za své výsledky
    • Odolnost vůči stresu, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
    • Aktivní přístup k řešení problémů, vysoké pracovní nasazení
    • Zodpovědnost, komunikační schopnosti

    Nabízíme:

    • Práci v centru Prahy
    • Možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
    • Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Stravovací paušál

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Firemní akce
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění