Skladníci - 2 směny nebo nepřetržitý provoz - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Prague, Česká republika

    před 3 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background
    Na plný úvazek

    Výrobce léků a dalších farmaceutických produktů hledá do svého týmu posily na pozici skladníka. Hledáme dva šikovné skladníky, jednoho do dvousměnného a jednoho do nepřetržitého provozu. Budete pracovat v moderním skladu v Praze Dolních Měcholupech.

    Popis pozice:

    • budete kontrolovat dodávky surovin (jestli jsou dodávky kompletní, správně označené a obsahují to, co mají)
    • čeká vás manipulace s materiálem, očista obalů, značení materiálu, kontrola a příprava materiálu k výdeji včetně případného odměřování přesného množství měřením, vážením či počítáním
    • budete provádět inventarizační práce (přesně identifikovat materiál a skladové místo, počítat, měřit, vážit včetně související manipulace s materiálem a dokumentace procesu)
    • čeká vás obsluha a základní denní uživatelská údržba používaných mechanizačních prostředků a zařízení skladové technologie

    Profil kandidáta:

    • máte předchozí praxi ze skladu
    • máte zkušenost s obsluhou alespoň některých vozíků (vysoko a nízkozdvižné vozíky, retrak)
    • jste ochotný pracovat na dvě směny - ranní a odpolední hod., hod.) nebo krátký/dlouhý týden hod., hod.)
    • máte čistý trestní rejstřík
    • zvládáte pracovat samostatně i v týmu
    • bez problémů mluvíte i píšete česky

    Nabízíme:

    • týden dovolené navíc (celkem tedy 25 dní)
    • 5 sick days
    • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
    • dotované stravování v závodní jídelně od 32 Kč
    • odměna za doporučení nového zaměstnance Kč

    Zaujala vás tato nabídka? Odpovězte na tento inzerát a přiložte svůj životopis. Následně se vám ozveme telefonicky nebo emailem a probereme detaily.

    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sickdays
    • Kafetérie
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění