Nabídky práce
Prague

    Ostraha vysoce zabezpečeného objektu - Prague , Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Popis

    Informace
    Náplň práce:

    • Obsluha kamerového systému

    • Kontrola vstupu do objektu pomocí detekčního rámu a bezpečnostního rentgenu

    • Práce s detektorem výbušnin

    • Pochůzková činnost uvnitř objektu i jeho okolí

    • Pravidelný trénink interních emergency procedur

    • Detekce hrozícího nebezpečí v okolí objektu

    • Komunikace přes RDTS (radiostanici / vysílačku) s operačním centrem

    • Reporting veliteli směny

    Požadavky:

    • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou

    • Trestní bezúhonnost

    • Certifikát strážného – možné doplnit u naší společnosti

    • AJ – výhodou

    • Praxe v oblasti bezpečnosti – výhodou

    Nabízíme:

    • Nástupní mzdu 155 Kč/h na HPP/DPP

    • 165 Kč/h po zkušební době, do roka 180 Kč/h a tím to ovšem nekončí

    • Nadstandartní školení vedené profesionály

    • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce

    • Možnost startu kariéry ve velmi specifickém prostředí

    • Práce ve stabilním směnném provozu

    • Benefity – MultiSport karta, výroční odměny, Happy Days, příspěvek na stravování

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Pomoc při zajištění ubytování

    Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.