Picker/ka na Praze 6, odměna 150Kč/hod, výplata 1x týdně - Prague, Česká republika - PROPLUSCO GROUP s. r. o.

    PROPLUSCO GROUP s. r. o.
    PROPLUSCO GROUP s. r. o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do skladu logistické a přepravní společnosti balíkových služeb hledáme šikovné pickery.

    NÁPLŇ PRÁCE:
    - pickování a vychystávání zboží podle seznamu
    - kontrola zboží
    - balení

    PRACOVNÍ DOBA: pondělí až pátek od 8:00-16:30 (pracovní doba se může lišit v závisloti na potřebách skladu).
    V tuto chvíli je sklad opravdu vytížený, proto hledáme někoho, kdo bude moci docházet od pondělí do pátku.

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha 6, Ruzyň - autobusová zastávka U Prioru v bezprostřední blízkosti skladu
    Co od vás očekáváme
    - předchozí zkušenosti na obdobné pozici
    - možnost pravidelné docházky od pondělí do pátku
    - čistý výpis z Rejstříku trestů
    - plnoletost
    Co vám nabízíme
    - pravidelnou odměnu 150Kč
    - výplatu 1x týdně
    - smlouvu na DPP
    - dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti