Obchodního zástupce pro oblast VÝCHODNÍ ČECHY - Hradec Kralove, Česká republika - NorWit,s.r.o.

    NorWit,s.r.o.
    NorWit,s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    O nás

    Společnost Norwit, s. r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která působí na českém trhu 30 let. Během této několikaleté působnosti jsme se v ČR stali zavedenou firmou v oblasti prodeje, servisu a pronájmu stavební mechanizace. Máme tým zkušených obchodních zástupců působících ve většině regionů ČR, kvalifikovaných servisních techniků a pracovníků půjčoven připravených poskytovat potřebné služby. V obou našich provozovnách máme kompletní zázemí pro všechny naše hlavní činnosti.

    Náplň práce:

    • místo výkonu práce bude ve východních Čechách (Hradec Králové, Jičín...)
    • odpovědnost za prezentaci a prodej vybraného sortimentu výrobků a služeb, resp. za prodej v rámci svěřeného regionu
    • identifikace a akvizice potenciálních zákazníků na základě stanovených kritérií
    • udržování dobrých vztahů s novými a existujícími zákazníky
    • zjišťování potřeb zákazníků
    • odpovědnost za plnění osobních obchodních plánů a cílů
    • kooperace s ostatními středisky firmy

    Co od Vás očekáváme:

    • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
    • řidičský průkaz skupiny B
    • trestní bezúhonnost
    • časová flexibilita
    • týmový duch, chuť učit se novým věcem, pracovat na svém profesním růstu
    • spolehlivost a odpovědný přístup k práci

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • flexibilní měsíční mzda Kč – Kč vázaná na dosažené výsledky
    • kvartální a roční finanční prémie
    • služební vůz i k soukromým účelům
    • služební telefon, tablet, notebook
    • produktové školení a profesní růst
    • práce v přátelském kolektivu zavedené rodinné firmy
    • příspěvek na stravování
    • samostatnou, zajímavou a rozmanitou práci

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Firemní akce
    • Pružná pracovní doba
    • Vlastní organizace práce
    • Možnost home office
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Auto i k soukromým účelům