Účetní - Brno, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Účetní

    Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

    Náplň práce:

    • Vystavování faktur, účtování přijatých faktur vč. vnitropodnikových
    • Evidence a účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
    • Zpracování přiznání k DPH
    • Vystavování upomínek, konfirmací
    • Příprava podkladů pro srážky z mezd
    • Příprava podkladů pro inventarizaci účtů, příprava podkladů pro inventury
    • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
    • Přímá administrativní podpora ekonoma
    • Příprava jiných účetních podkladů dle potřeby společnosti

    Co od Vás očekáváme:

    • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, proaktivní a pozitivní přístup
    • Detailní znalost účetních standardů a daňové legislativy pro ČR podložená praxí
    • Znalost MS Office a práce na PC
    • Preciznost, pečlivost a zaměření na detail

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Pestrou náplň práce
    • Férové a přímé jednání, příjemné pracovní prostředí
    • Podporu v růstu a v rozvoji (např. školení, zpětná vazba k odvedené práci...)
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření po pěti letech u firmy
    • Občasné dobrovolné teambuildingové aktivity (badminton, vánoční večírek)
    • Možnost home-office po domluvě
    • Možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby po domluvě
    • Mzda Kč za plný pracovní úvazek
    • Nástupní bonus Kč (2/3 po uplynutí zkušební lhůty, 1/3 po roce)
    • Lokalita: Brno - Černovice

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Pružná pracovní doba
    • Stravenky
    • Možnost home office
    • Firemní akce