Inženýr kvality - Bor, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte komunikativní angličtinu nebo němčinu a předchozí zkušenosti v kvalitě? Bydlíte v okolí Boru nebo vám nevadí tam dojíždět?

    Pokud hledáte zaměstnavatele, který vám nabídne nejen k platu i zajímavé benefity, je to skvělá příležitost pro Vás. Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

    Popis pozice

    • komunikace se zákazníky/dodavateli
    • spolupráce na jednotlivých projektech s mateřskou společností
    • dohled nad zákaznickými reklamacemi
    • spoluúčast na rozběhlých projektech ve výrobě
    • zajištění výroby v oblasti jakosti
    • komunikace s jednotlivými odděleními
    • občasné návštěvy u zákazníků a dodavatelů
    • účast na auditech

    Požadavky

    • předchozí zkušenosti v oblasti zákaznické nebo dodavatelské kvality
    • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (alespoň B2)
    • ŘP skupiny B

    Nabízíme

    • 13. plat
    • měsíční odměny k fixnímu platu
    • kvartální odměny
    • příspěvek na stravování
    • flexibilní pracovní doba
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • vzdělávací a jazykové kurzy
    • mobilní telefon
    • notebook

    Požadované jazyky

    • Čeština