Velitel ostrahy - Prague, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Prague, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Co říká M2C o pozici
    Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

    Náplň práce:

    • Zaškolování nových členů ostrahy

    • Kontrola zaměstnanců a dodavatelů

    • Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních postupů v praxi a jejich dolaďování

    • Jednoduchá administrativa

    • Komunikace s policií

    • Přímé řízení a kontrola výkonu strážní služby, plánování směn, zpracování docházky

    Požadavky:

    • Ochota si při nástupu projít všechny pozice, které jsou na objektu

    • Znalost MS Office

    • Profesionální vystupování

    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Mzdu Kč/h na DPP (dle objektu)

    • Mzdu Kč/h na HPP (dle objektu)

    • Směny denní a noční, 12 hodinové

    • Zvýhodněné volání O2

    • Možnost profesního i platového růstu

    • Příspěvek na stravování

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Pomůžeme zajistit ubytování

    • Happy days

    Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.