programátor - junior - Třebíč, Česká republika - TES s.r.o.

    TES s.r.o.
    TES s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme ryze česká, finančně stabilní společnost střední velikosti s více než 30 lety expertních zkušeností v jaderné energetice. Vyvíjíme diagnostické systémy, monitorujeme elektrozařízení na jaderné elektrárně a analyzujeme naměřená data. Nabízíme Vám 7,5 hodinovou pracovní dobu s pružným začátkem a koncem a 5 týdnů dovolené. Oceníte finanční stabilitu firmy i dobré mezilidské vztahy. Čeká Vás zajímavá práce s moderní technologií a možnost dalšího odborného růstu.

    Vaší náplní práce bude spolupráce na vývoji a testování SW pro práci s technologickými daty. Orientace v elektrotechnice může být Vaší výhodou.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Rozvoj našich aplikací pro sběr a vyhodnocování technologických dat.
    • Možnost podílet se na tvorbě nových projektů/aplikací.
    • Testování aplikací.
    • Budete součástí týmu zkušených programátorů.

    CO POŽADUJEME:

    • Základní až středně pokročilá znalost C/C++.
    • SŠ nebo VŠ vzdělání.
    • Schopnost číst technickou literaturu v angličtině.

    VÝHODOU MŮŽE BÝT:

    • Zkušenosti s OS LINUX.
    • Znalost dalších programovacích jazyků (např. Ruby, Perl, Go).
    • Základní znalost databází (např. PostgreSQL, InfluxDB, Redis).

    PRACOVNÍ PODMÍNKY:

    • Pracoviště: TES s.r.o. – TŘEBÍČ
    • Pracovní poměr: pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • Nástup: ihned nebo dle dohody

    NABÍZÍME VÁM:

    • 5 týdnů dovolené na zotavenou,
    • zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den),
    • pružný začátek a konec pracovní doby,
    • přátelské prostředí,
    • firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify,
    • stravenky,
    • stimulační fond,
    • příspěvek na penzijní připojištění,
    • odměny za hospodářský výsledek,
    • odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu,
    • hrazené jazykové vzdělávání,
    • hrazené očkování na chřipku,
    • mimopracovní akce pro zaměstnance.

    DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

    Nástup možný ihned, případně dle dohody.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Stravenky
    • Notebook
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Pružná pracovní doba