Asistent Daňového poradce - Hradec Kralove, Česká republika - AD auditoři a daňoví poradci a.s.

    AD auditoři a daňoví poradci a.s.
    AD auditoři a daňoví poradci a.s. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Rádi bychom rozšířili náš tým a pro naše kolegy v Hradci Králové hledáme spolupracovníka na pozici Asistent / ka daňového poradce.

    Náplň práce:

    spolupráce na daňových zakázkách a dalších projektech

    řešení procesních případů v oblasti daně z příjmů právnických a fyzických osob

    řešení DPH a ostatních nepřímých daní

    zpracování daňových přiznání

    úzká spolupráce s týmem účetních a s auditorem

    daňové plánování a identifikace daňových rizik

    Požadujeme:

    min. SŠ vzdělání (oblast financí, účetnictví nebo práva výhodou), důležitý je zájem o oblast daní

    znalost účetnictví na úrovni obchodní akademie / střední ekonomické školy

    čerstvé absolventy postupně zaškolíme

    zkušenosti v oblasti daní a účetnictví výhodou

    analytické myšlení

    schopnost samostatně řešit úkoly, rozhodovat se, pečlivost a důslednost

    aktivní přístup, smysl pro týmovou spolupráci

    dobré komunikační schopnosti

    znalosti MS Office na uživatelské úrovni

    zájem o osobní rozvoj a další vzdělávání

    organizační schopnosti

    ochotu cestovat, časovou flexibilitu

    řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    součástí výběrového řízení je odbnorný test základních znalostí z oblasti účetnictví a daní

    Nabízíme:

    zajímavou a různorodou práci v oblasti daní

    kontinuální vzdělávání a podporu profesního rozhovoje, v případě zájmu i podpora při zkouškách daňového poradce

    možnost kariérního růstu

    spolupráci a vstřícnost

    stabilní zaměstnání

    přátelský kolektiv

    odpovídající finanční ohodnocení

    možnost občasného home office

    benefity pro zaměstnance - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, jazykové kurzy, telefon, notebook, pitný režim na pracovišti, výhodné mobilní tarify pro Vaši rodinu

    Nástup IHNED nebo dle dohody. Pozicie je vhodná i pro absolventy.

    Požadavky

    • Práce s PC - Windows
    • Ekonomika - jiné - znalost účetnictví na úrovni obchod.akademie
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
    • Ekonomika - daně, účetnictví
    • Ekonomika - podvojné účetnictví

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Jazykové kurzy
    • Možnost home office
    • Pružná pracovní doba
    • Příspěvek na dovolenou
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na volný čas
    • Children-friendly office