CNC | volné víkendy, kvartální odměny - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme kandidáty na pozici obsluha CNC. Jsou zde kvartální odměny, cafeteria systém a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis. Společnost se nachází nedaleko Ostravy, takže cesta autem, vlakem či MHD není žádným problémem.

    Popis pozice

    • Práce na CNC strojů
    • Kontrola výrobních dílů
    • Vrtání, soustružení, frézování, závitování

    Požadavky

    • Min. výuční list v technickém oboru
    • Praxe na obdobné pozici
    • Umět číst ve výkresové dokumentaci
    • Fyzická zdatnost, spolehlivost a pečlivost
    • zkušenosti z programem

    Nabízíme

    • Stravenkový paušál 55 Kč/den
    • Kvartální bonusy
    • Sick day 2 dny za rok
    • Příspěvek do Cafeterie
    • Příspěvek na penzijní i životní pojištění
    • 25 dnů dovolené
    • Volné víkendy
    • Příspěvek na Multisport kartu
    • Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu
    • Práce na HPP
    • Po zaučení smlouva na neurčito
    • Nástup rovnou do kmene

    Požadované jazyky

    • Čeština