Obchodně technický zástupce - Brno, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Naše firma sestavuje hydraulické a pneumatické těsnicí prvky, pneumatické systémy a jednoúčelové stroje. Hledáme kolegu na pozici obchodně technického zástupce, aby nám pomohl s rozvíjením obchodních vztahů se zákazníky.

    Popis pozice

    Obchodně technický zástupce

    • umí poskytnout odborné poradenství na naší specializované prodejně.
    • prohlubuje a pečuje o vztahy se stávajícími i novými klienty.

    Kromě toho vás na této pozici čeká i:

    • práce v interním systému
    • péče o stávající zákazníky
    • vyhledávání nových zákazníků a prohlubování obchodních vztahů
    • tvorba nabídek
    • jednání s dodavateli a tvorba poptávek
    • práce s interním informačním systémem
    • prezentace společnosti v přiděleném regionu, zvyšování povědomí o společnosti
    • dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic
    • spolupráce s týmem

    Požadavky

    Vyznáte se v oboru, ve kterém jsme špička, ale zároveň máte obchodního ducha – schopnost technické orientace v poskytovaných produktech a službách je u nás hodně důležitá. Naši obchoďáci se stále zajímají, jestli je u nás něco nového, aby vždy dokázali našim klientům nabídnout vše, co naše firma umí.

    Je vám vlastní snaha pochopit potřebu zákazníka a nabídnout optimální řešení.

    Dalšími nezbytnostmi jsou:

    • Střední škola ve strojním oboru, nebo nadšení a praxe
    • Ochota cestovat po jihomoravském kraji za klienty a k tomu potřebný řidičský průkaz skupiny B.
    • Umět se domluvit anglicky (angličtinu máte přibližně na úrovni A2 / B1).
    • Praxe s administrativou, kvůli orientaci v interním systému
    • Komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování, protože vás čeká spolupráce nejen s kolegy, ale i se zákazníky a dodavateli.

    Nabízíme

    • Odměny ke mzdě
    • Příspěvek na dovolenou
    • Stravenková karta
    • Týden dovolené navíc
    • Firemní automobil, který máte k dispozici i mimo pracovní dobu.
    • Firemní telefon a notebook
    • Zvýhodněný tarif i pro rodinu
    • Školení a další firemní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština