Seřizovač/Zámečník na RANNÍ směny - Valasske Mezirici, Česká republika - MP Krásno, a.s.

    MP Krásno, a.s.
    MP Krásno, a.s. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Přijďte k nám a staňte se součástí rodinné společnosti. Na středisko Bourárna hledáme šikovné ruce, proaktivní mysl a správného parťáka, který se nebojí řešit nastalý problém a rozpohybovat stroj. Máme pro Vás spousty benefitů, práci v jednosměnném provozu (střídání dvou pracovních týdnů - 1. týden pracovní doba hod., 2.týden pracovní doba hod.). Práce vhodná pro muže i ženy.

    Nové kolegy na tuto pozici hledáme i do třísměnného provozu.

    Kromě standartních benefitů Vám můžeme nabídnout:

    • Pravidelnou pracovní dobu
    • Na cestování do zaměstnání a zpět nad 25 km přispíváme na dopravu až do výše 5.000,- Kč
    • Výplata je vždy 14. dne v měsíci na účtu, ať se děje cokoliv
    • Práci na moderních zařízeních a strojích
    • Pravidelná školení plně hrazena zaměstnavatel
    • Možnost kvalifikačního a profesního růstu
    • Možnost řádně proplacených přesčasů

    Co budete dělat?

    • údržba strojů a zařízení na výrobu Krásných výrobků

    Co od Vás očekáváme?

    • ochotu učit se a zdokonalovat
    • aktivní přístup k řešení odstranění závad
    • praxi v oboru a manuální zručnost
    • svářečský průkaz CO2 nebo TIG - výhodou
    • týmovou spolupráci
    • vyhláška elektro výhodou

    Další volné pozice a všechny benefity naleznete na , také nás můžete sledovat na Facebooku

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Firemní akce
    • Příspěvek na ubytování
    • Naturální výhody
    • Sick days
    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na penzijní připojištění