elektro pracovník údržby - Znojmo, Česká republika - SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

    SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
    SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Do našeho týmu údržby hledáme nového elektrikáře.

    Náplň práce:

    • Provádí samostatné práce při opravách, kontrolách, seřizování a údržbě elektronických a elektrických částí strojů a zařízení
    • Provádění údržby komplexu slaboproudých zařízení výrobních hal a budov
    • Provádění preventivní údržby
    • Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení
    • Spolupráce s externím servisem a revizním technikem při odstraňování zjištěných závad

    Požadujeme:

    • ÚSO – elektrotechnický obor
    • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
    • Orientace v technické-elektro dokumentaci
    • Min. 2 roky praxe

    Nabízíme:

    • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
    • Pracoviště ve Znojmě - Příměticích
    • Dobré platové ohodnocení odpovídající pozici
    • Zajímavou a různorodou práci
    • Jednosměnný provoz
    • 5 týdnů dovolené
    • Stravování v areálu
    • Nástup možný ihned

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • Zvláštní prémie
    • Dovolená 5 týdnů
    • 13. plat
    • Zaměstnanecké půjčky