Prodavač, prodavačka - Benešov, Česká republika - RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

    RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
    RABBIT Trhový Štěpánov, a.s. Benešov, Česká republika

    před 2 týdny

    RABBIT Trhový Štěpánov a.s. background
    Popis
    Náplň práce
    V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
    Kontakt
    Kolářová Eva
    Telefon: Po – Pá hod.)
    Adresa:Pražská 1706
    Humpolec
    39601
    Pozice: Prodavač, prodavačka - volné neděle - Humpolec
    Místo pracoviště:
    Humpolec
    Pracovní doba / směnnost: 2 směny
    Směnnost:
    2 směny
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
    Vzdělání: střední odborné s výučním listem Pracovní poměr: pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
    Mzdové rozpětí: 27000 Kč / měsíc
    Benefity
    Volná místa přímo v centru města
    Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
    Motivační finanční ohodnocení
    Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
    Odměny za jubilea
    Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
    Částečně flexibilní pracovní doba
    Školení (profesní rozvoj)
    Flexibilní pracovní doba
    Nabízíme
    Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
    Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
    Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
    Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
    Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, praxe v oboru -výhodou,trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
    Spolehlivost
    Samostatnost
    Časovou flexibilitu
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík
    potvrzení od lékaře