Ředitel/ka výroby - Zlín, Česká republika - SIC Zlín

    SIC Zlín
    SIC Zlín Zlín, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek

    Společnost SIConsult spolupracuje již několik let se společností sídlící v těsném okolí Zlína a nyní se společně vydáváme na cestu k obsazení jedné z klíčových pozic - ŘEDITELE / ŘEDITELKY VÝROBY. Jedná se o přední českou firmu působící v oblasti strojírenství, s bohatou historií a stabilním postavením na trhu. Společnost se aktivně přizpůsobuje požadavkům trhu, roste, posouvá se, investuje do nových technologií a stejně tak i do svých zaměstnanců.

    Odpovědnosti pozice a náplň práce:

    • Řízení a dohled nad výrobními operacemi společnosti – zodpovědnost za celkový chod plnění zakázek.
    • Vedení a motivace týmu pracovníků výrobních středisek a logistiky k dosažení stanovených cílů.
    • Zajištění dodržování standardů kvality, bezpečnosti a efektivity ve výrobě.
    • Plánování a optimalizace výrobních procesů a zdrojů, zpracování dat o stavu výroby.
    • Spolupráce na tvorbě a plnění výrobního (kapacitního a finančního) plánu a zodpovědnost za jeho plnění.
    • Předkládání návrhů investic, realizace projektů trvalého zlepšování, návrhy případné reorganizace za účelem zefektivnění výroby s důrazem na použití těch nejlepších výrobních technologií.
    • Spolupráce s dalšími odděleními, jako jsou obchod, technický vývoj a logistika, pro dosažení společných cílů. Stejně tak jako spolupráce na strategickém řízení firmy (pozice spadá do top managementu firmy)

    Naše požadavky:

    • Minimálně 5 let zkušeností ve vedení výroby v oblasti strojírenství ve střední či velké firmě (nad 50 zaměstnanců) podmínkou.
    • Schopnost efektivně vést a motivovat tým.
    • Prokazatelné silné organizační a řídící schopnosti, dovednost navrhovat a řídit změny.
    • Schopnost nést odpovědnost za svěřený úsek, dělat rozhodnutí a stát si za nimi.
    • Zapálení pro inovativní výrobní technologie, strojírenství.
    • Znalost metod a nástrojů lean manufacturing.
    • Uživatelskou znalost práce na PC a ŘP sk. B bereme jako samozřejmost.
    • Znalost AJ/NJ výhodou (pro občasnou přítomnost při jednáních se zahraničními zákazníky).

    Benefity:

    Možnost kariérního uplatnění a rozvoje v dynamickém prostředí české rodinné společnosti – nejde o firmu, kde by bylo možné schovat následky svých rozhodnutí za někoho kdo je ,,výš". Naší ideální volbou je kandidát, který se tohoto nezalekne.

    Příležitost pracovat se špičkovými moderními technologiemi a na inovativních projektech.

    Schopnost a ochota se domluvit na férovém mzdovém ohodnocení, rádi si vyslechneme představy kandidáta a společně budeme hledat možnosti pro vzájemnou shodu.