finanční kontrolor - Prague, Česká republika - JISTU recruitment s.r.o.

    Default job background

    Pro našeho klienta, stabilní českou obchodní společnost s centrálou v Praze a pobočkami napříč celou Českou republikou, hledáme do týmu finančního controllingu vhodného a zkušeného uchazeče nebo uchazečku na pozici Finanční kontrolor.

    Náplň práce:

    • zpracovávání měsíčních reportů, vyhodnocení dat a návrhy k případným opatřením
    • spolupráce na měsíční a roční uzávěrce
    • příprava podkladů pro audit a spolupráce při auditu
    • Ad hoc projekty, tvorba nových reportů a analýz dle interních potřeb
    • příprava podkladů pro jednání s finančními partnery společnosti
    • zpracovávání výkazů a statistik pro orgány státní správy a pro finanční partnery společnosti

    Požadujeme:

    • VŠ ekonomického směru (případně SŠ s delší praxí v controllingu)
    • zkušenost a znalost z prostředí obchodní společnosti, která se zabývá velkoobchodem i maloobchodem je velkou výhodou
    • dobrou orientaci v účetnictví
    • znalost práce na PC (MS Office s důrazem na Excel), SAP PODMÍNKOU
    • analytické schopnosti a komunikační dovednosti
    • proaktivní hledání řešení
    • řidičský průkaz sk. B

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu
    • nástupní mzda Kč/měsíc dle zkušeností + zajímavý roční bonus dle plánu
    • možnost osobního i profesního rozvoje
    • notebook, mobilní telefon,
    • příspěvek na stravování stravenkový paušál
    • Cafeterie (roční příspěvek na sport, kulturu a zdraví, navíc příspěvek k osobním i pracovním výročím)
    • dovolená navíc
    • spolupráci na hlavní pracovní poměr
    • sídlo společnosti na Praze 9

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bakalářské

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Cafeterie
    • Bonusy a prémie
    • Stravenkový paušál