Odborný/Vrchní referent, nástupní plat až 33 970 Kč/měsíc - Prague, Česká republika - Generální finanční ředitelství

    Generální finanční ředitelství
    Generální finanční ředitelství Prague, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Generální finanční ředitelství background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Finanční úřad pro hlavní město Prahu, Územní pracoviště pro Prahu 9 hledá nové zaměstnance do služebního poměru na pozici odborný referent/ka / vrchní referent/ka pro správu daní a provádění řízení, postupů a úkonů podle daňového řádu. Tato pozice je vhodná pro všechny, kteří jsou ochotni učit se novým věcem.

    Náplň práce:

    Správa daní a provádění řízení, postupů a úkonů podle daňového řádu.

    Co od Vás očekáváme:

    • úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitou,
    • bezúhonnost,
    • komunikativnost,
    • potřebnou zdravotní způsobilost,
    • uživatelskou znalost PC (MS Office).

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • zajímavou a smysluplnou práci,
    • stabilitu a zázemí velké státní organizace,
    • komplexní a průběžné vzdělávání,
    • osobní a zvláštní příplatek,
    • pružnou služební dobu,
    • 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna,
    • 1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
    • až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
    • příspěvek na stravování,
    • čerpání individuálních příspěvků z FKSP,
    • rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních,
    • letní tábor pro děti zaměstnanců,
    • víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám,
    • možnost zapojení se do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.

    Platové podmínky:

    • služební místo je zařazeno do PT 9,
    • platový tarif v rozmezí od 21 710 Kč do 31 820 Kč podle délky započitatelné praxe a míry jejího zápočtu dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.,
    • osobní příplatek od 1 591 Kč do 4 773 Kč,
    • zvláštní příplatek ve výši 2 150 Kč,
    • možnost výkonnostních a cílových odměn.

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sickdays
    • Studijní volno
    • Kariérní růst
    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy
    • Kafetérie
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Přátelské prostředí