Montážník elektro - Valasske Mezirici, Česká republika - REGOMARKET s.r.o.

    REGOMARKET s.r.o.
    REGOMARKET s.r.o. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • elektromontážní práce (pouze nízké a malé napětí napětí)
    • spolupráce na výrobě rozvaděčů a svorkových skříní
    • montáže kabelových souborů
    • montáže průmyslových rozvodů

    Požadujeme:

    • ukončené střední vzdělání, střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání ze skupiny oborů 26 Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika,
    • odborná způsobilost dle § 5 dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. ( § 5 nebo 6 vyhlášky 50/1978 Sb.)
    • praxe na pozici elektromontér / elektrikář / údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou nikoliv podmínkou
    • pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
    • bezúhonnost
    • řidičský průkaz sk. B výhodou

    Nabízíme:

    • pět dní dovolené navíc
    • stravenkový paušál (hotovost místo stravenek)
    • příspěvek na penzijní připojištění (po zapracování)
    • práce převážně ve Valašském Meziříčí a v okruhu cca 60 km
    • stabilní zaměstnání v odvětví energetiky a chemického průmyslu
    • termín nástupu: ihned nebo dle dohody
    • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí
    • mzda od Kč Brutto

    Kontakt:
    Stanislav Vráblík

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na penzijní připojištění