Nabídky práce
Prague

    závozník černé skládky - Prague, Česká republika - Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

    Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
    Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. Prague, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Náplň práce:

    •starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut

    •budete jezdit v posádce s jedním řidičem, kdy budete objíždět předem určené stanoviště a čistit tzv. černé skládky u popelnic

    •budete součástí důležité práce v komunálních službách

    Pracovní doba a směny:

    •PO-PÁ od 12h do 20h

    •PO-PÁ od 4:00 do 12h
    Co od vás očekáváme

    •chuť a zodpovědnost k práci

    •časová flexibilita (schopnost pracovat i brzo ráno a o víkendech)

    •určitě uplatníte Vaši pečlivost a dobrou fyzickou kondici
    Co vám nabízíme

    •1000 Kč čistého / den

    •Výplata jednou týdně v hotovosti

    •Práci, která dává smysl

    •Možnost přejít na HPP

    •Nástup IHNED

    Zastavte se prosím na osobní schůzku i bez předešlé domluvy kdykoli v pracovní den mezi 8-15h. Adresa je Perucká 2542/10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova, nebo metra I. P. Pavlova.