Prodejce náhradních dílů v Auto Moto na pobočce Děčín - LKQ CZ s.r.o.

    LKQ CZ s.r.o.
    LKQ CZ s.r.o. Děčín, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    LKQ celosvětově zaměstnává více než lidí a stále roste Staňte se součástí jedinečné společnosti LKQ, která je globálním distributorem výrobků pro automobily, včetně náhradních dílů, komponentů a systémů pro trh s náhradními díly v Severní Americe, Evropě a na Tchaj-wanu. V Evropě působíme ve 21 zemích a obsluhujeme více než nezávislých velkoobchodních zákazníků.

    Náplň práce:

    • Každodenní aktivní komunikace se zákazníky na prodejně LKQ a poskytovat poradenství
    • Částečně vyřizovat telefonicky objednávky od našich zákazníků
    • Vyřizovat reklamace
    • Pečovat o vzhled prodejny
    • Občasný záskok za kolegu řidiče

    Co od Vás očekáváme:

    • Mít znalost a zájem o oblast auto moto – náhradní díly, autopříslušenství
    • Mít příjemné vystupování a být vstřícný(á)
    • Mít velmi dobrou úroveň prodejní komunikace a péče o zákazníky
    • Mít alespoň uživatelskou znalost PC (ohledně interních systémů Vás rádi zaškolíme)
    • Vlastnit řidičský průkaz sk. B
    • Být samostatný(á)

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Zaměstnanecké slevy na naše zboží až 50 %
    • Multisport karta,
    • Zvýhodněný mobilní tarif
    • Slevy na kulturu
    • Příspěvek na stravování
    • Finanční odměna za doporučení nového kolegy
    • 5 dnů dovolené navíc
    • Virtuální 24/7 zdravotní poradenství
    • Kariérní postup
    • PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU A FÉROVÝ PŘÍSTUP
    • MOTIVUJÍCÍ MZDOVÉ HODNOCENÍ (NÁSTUPNÍ MZDA +MĚSÍČNÍ PRÉMIE)
    • PRÁCE V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU