Nabídky práce
Karviná

    Operátor výroby výfukových systémů - Karvina, Česká republika - DeLu WORK s.r.o.

    DeLu WORK s.r.o.
    DeLu WORK s.r.o. Karvina, Česká republika

    před 3 dny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby výfukových systému. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

    Pracovní náplň, popis činnosti:
    Obsluha strojů a zařízení na výrobu výfukových systémů
    Kontrola kvality vyrobených dílů
    Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů
    Údržba a čištění pracovních prostor
    Co od vás očekáváme
    Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
    Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
    Manuální zručnost a preciznost
    Co vám nabízíme
    Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
    Práci v třísměnném provozu
    Výkonnostní bonus
    Osobní příplatek po zkušební době
    Docházkový bonus
    Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas
    Příspěvek na stravování

  • Pragolematik s.r.o. Karvina, Česká republika Plný

    · Informace · Pro našeho významného klienta v Karviné zabývajícího se výrobou výfukových soustav osobních automobilů hledáme zaměstnance na pracovní pozici Svářeč. · Co od vás očekáváme · •ruční svařování částí výfukových systémů dle předepsaného pracovního postupu · •plnění v ...

    · Informace · Pro našeho významného klienta v Karviné zabývajícího se výrobou výfukových soustav osobních automobilů hledáme zaměstnance na pracovní pozici: Technik elektro údržby. · Pracovní náplň: · údržba a opravy linek i mechanických přípravků · provádění kontrol a záznamů ...