Provozní údržbář - Rychnov nad Kněžnou, Česká republika - BEAS, a.s.

    BEAS, a.s.
    BEAS, a.s. Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • údržba a opravy technického zařízení pekárny
    • odstraňování závad na elektrickém a strojním zařízení
    • preventivní údržba zařízení

    Pracovní doba:

    • 2 týdny ranní směna hodin
    • 1 týden noční směna hodiny
    • při noční směně hrazená pohotovost

    Požadavky:

    • vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb. Min. §6
    • časová flexibilita
    • řidičský průkaz skupiny B
    • mauální zručnost, soplehlivost
    • praxe na údržbě strojů a el. zařízení výhodou

    Nástupní mzda od Kč, včetně stravenkového paušálu.

    Po zapracování další benefity, příplatky, roční bonusy, možnost příspěvku na penzijní připojištění.

    Profesní životopis posílejte na:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Stravenkový paušál
    • Bonusy a prémie - Roční bonusy, mimořádné odměny
    • Příspěvek na penzijní připojištění