Technik výrobní analýzy - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme Technika výrobní analýzy s vášní pro excelentní práci a touhou po profesním růstu Pokud jsi technicky zdatný jedinec, který má oko pro detail a chceš být součástí inovativního týmu, čtení tohoto inzerátu by pro tebe mohlo být nejdůležitější krok k novému začátku

    Popis pozice

    • Provádět analýzu výrobních procesů a identifikovat oblasti pro zlepšení efektivity a kvality
    • Spolupracovat s týmem inženýrů a manažerů výroby na implementaci nových metod a technologií
    • Monitorovat a vyhodnocovat výrobní data pro optimalizaci procesů

    Požadavky

    • Min. vyuční list
    • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
    • Vyhláška 50 ->
      • Znalost zákona 250/2021 Sb. je výhodou, nikoliv však podmínkou.

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • Motivační mzda
    • Kvartální bonusy
    • Příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě
    • Dopravné 2 Kč/km cesta do práce
    • Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
    • Příspěvek na stravování
    • Roční bonusy
    • Otevřenost pro nové nápady a iniciativu.

    Požadované jazyky

    • Čeština