Manipulant v depu 180 Kč/hod - Hradec Kralove, Česká republika - Comac jobs s.r.o.

    Comac jobs s.r.o.
    Comac jobs s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Nabízíme fajn práci ve skladu v přepravní firmě v Hradci Králové.
    Jedná o novou moderní halu. Nástup možný ihned.

    Náplň práce:

    • práce je jednoduchá, zvládneš to i bez praxe.
    • manipulace se zásilkami (nakládka, vážení, vykládka, atd.)
    • plnění úkoůy zadané halovým mistrem
    • manipulace se zásilkami dle označení na zásilkách (křehké, neklopit, atd.)

    Co od Vás očekáváme:

    • dobrý zdravotní stav
    • věk min. 18 let
    • ochota pracovat na nočních směnách od 19.00 do 3.30 (po-pá)
    • praxe ve skladu výhodou nikoli podmínkou

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • 180 Kč/hod - DPČ
    • svoz z HK ZDARMA
    • možnost přestupu na hlavní pracovní poměr Kč)

    Zaujala vás nabídka? Dejte nám vědět na tel. čísle kontakt uvedený v inzerci nebo přes formulář níže.
    Těšíme se na vás

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • 13., případně 14. plat
    • Příspěvek na stravování
    • Přátelské prostředí
    • Občerstvení na pracovišti
    • Parkoviště