Nabídky práce
Prague

    Hledáme nového Solution architekta/ku - Praha, Česká republika - Air Bank

    Air Bank
    Default job background
    Na plný úvazek

    Rádi se zapojujeme do inovací a neustále se snažíme vytvářet něco nového. A jelikož bez šikovných kolegů to není ono, hledá náš tým Solution architektů nový posilu v Praze. Přidejte se k nám pracovat pro banku, kterou klienti milují

    Jak vlastně vypadá role Solution architekta v Air Bank? Jaký je tady kolektiv? Podívejte se SEM na rozhovor s například příštím kolegou Tomášem Trtílkem.

    Náplň práce našich architektů:

    • Vytvářejí technicky i uživatelsky vychytané projekty, které budou obdivovat i ti nejlepší architekti;
    • Podílí se na tvorbě zadání a analýzách a dohlížejí na to, aby se všechny plány podařilo úspěšně ukončit;
    • Navrhují technická řešení požadavků z celé banky s ohledem na dlouhodobou udržitelnost systému;
    • Navrhují integrační rozhraní jednotlivých částí systému;
    • Účastní se výběru a hodnocení potenciálních softwarových a technologických komponent;
    • Spolupracují s produkčními specialisty, business analytiky, kolegy z IT bezpečnosti a týmem DevOps.

    Přijďte k nám pracovat, pokud:

    • Máte zkušenosti s solution architekturou, systémovou analýzou nebo integrací složitých systémů;
    • Dokážete se rychle zorientovat i v komplexních oblastech a nebojíte se změn a problémů;
    • Víte, že dodávání té nejlepší hodnoty klientům vyžaduje dynamické prostředí a proto jste ochotni pravidelně se učit nové věci;
    • Jste aktivní, nebojíte se samostatného rozhodování a dbáte na každý detail;
    • U umíte obhájit svůj názor, ale zároveň jste schopni najít rozumný kompromis;
    • Jste spolehliví a nikdy jste měli žádné problémy se zákonem;
    • Máte vždy vše včas zaplacené bez exekucí a insolvencí;
    • Máte vysokoškolské vzdělání.

    Proč u nás budete rádi pracovat:

    • Pod vaším jménem budou aplikace, které mají klienti rádi;
    • Investujeme do inovací. Chceme být průkopníky na trhu a nebojíme se experimentovat s novými věcmi, které mohou zlepšit nebo zjednodušit procesy;
    • Máme pevně zakořeněné čtyři hodnoty: otevřenost, odvahu, jednoduchost a přátelství;
    • Pracujeme v flexibilním režimu. Spolupráce v týmu je pro nás klíčová.

    Chcete naši nabídku vyzkoušet?

    • Klikněte na tlačítko 'Mám zájem' a vyplňte formulář;
    • Poté bude s vámi kontaktovat Terka z Oddělení péče a vše detailně projednáte;
    • Na schůzkách poznáte šéfa týmu Davida a budoucí kolegy.

    Pokud se chcete dozvědět více o naší práci, stačí se s námi domluvit.

    David, Terka a tým Air Bank