OBCHODNÍ MANAŽER – regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background

    OBCHODNÍ MANAŽER – regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský

    Pro našeho klienta, prosperující firmu s více než 20letou historií v oboru internetových technologií zaměřenou na oblasti veřejných zakázek, hledáme šikovného obchodníka pro regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský.

    Náplň práce:

    • Aktivní prodej firemních softwarových produktů
    • Obchodní péče o stávající klienty, osobní kontakt s nimi a jejich rozvoj
    • Vyhledávání příležitostí a nových potenciálních klientů
    • Tvorba obchodních nabídek
    • Realizace a dokumentace obchodních případů
    • Plnění plánu obratu

    Co od Vás očekáváme:

    • Výborné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
    • Prozákaznickou orientaci, která dává Vaší práci smysl
    • Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
    • Excelentní zvládnutí práce na PC, včetně CRM systému, MS Office, Internetu, Outlooku a PowerPointu
    • Zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
    • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    Nabízíme:

    • Práci na HPP
    • Zajímavou fixní mzdu spolu s neomezenými bonusy
    • Možnost sebevzdělání a rozvoje dovedností
    • Pestrou náplň práce a možnost setkávat se s řadou zajímavých lidí
    • pohodový přátelský kolektiv
    • Firemní benefity - stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook, firemní akce, teambuildingy, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sick days atd.
    • Místo výkonu práce: region Praha, Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský kraj

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Stravenky
    • Sick days
    • Firemní akce