Senior payroll specialist - Opava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte zkušenosti se zpracováním mezd, reportů, personálních auditů a podobných procesů? Vyhovovalo by vám korporátní prostředí s menším přátelským týmem a podporou kolegů? Pak by vás mohla oslovit tato nabídka.

    Pro středně velkou výrobní společnost na Opavsku hledáme novou kolegyni, která zaštítí kompletní mzdovou agendu a související procesy.

    Popis pozice

    Kompletní příprava a zpracování podkladů pro mzdy včetně odměn, bonusů a agendy zaměstnaneckých benefitů

    Zajištění dodržování legislativy a souvisejících předpisů

    Tvorba měsíčních a ročních závěrek, zpracování pravidelných i ad hoc reportů

    Podpora zaměstnanců

    Optimalizace procesů, spolupráce na nastavování a úpravě systémů

    Tvorba podkladů pro interní i externí audity

    Úzká spolupráce s externí mzdovou účetní, HR managerem a dalšími kolegy

    Požadavky

    SŠ/ VŠ vzdělání

    zkušenost na obdobné pozici z výrobního prostředí

    znalost zákoníku práce a související legislativy

    komunikativní AJ slovem i písmem

    analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti a přátelské jednání

    Nabízíme

    Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně.

    5 týdnů dovolené.

    Roční bonus.

    Příspěvek na dopravu.

    Penzijní připojištění.

    Firemní stravování.

    MultiSport, aj. benefity.

    Profesní i osobní rozvoj, kariérní růst

    Požadované jazyky

    • Čeština