Vrátný/á - vhodné pro OZP - HPP - mzda 136 Kč/h - Bitozeves - Louny, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Louny, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

    Náplň práce:

    • Kontrola příchodů a odchodů v rámci objektu

    • Obsluha vjezdové a výjezdové vrátnice

    • Evidence vjezdů a výjezdů

    • Práce střídavě v sedě a ve stoje

    • Obchůzky

    Požadavky:

    • Zkušenosti s prací na PC

    • Fyzická zdatnost

    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Mzdu na HPP 136 Kč/h

    • D/N - 12 směny

    • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

    • Zvýhodněné volání O2

    • Příspěvek na stravování

    • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

    • Výroční odměny

    • Happy days

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.