Práce v bezpečnostní agentuře - Žebrák, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Žebrák, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ DC C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Žebrák
    Průmyslová zóna v Žebráku u Berouna.Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Žebrák
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek Kč po zkušební době., Až 100% příspěvek na certifikát strážný E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Náborový příspěvek až Kč po zkušební době.
    Kontakt
    Zdeněk Schlibener
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek až Kč po zkušební době.Příspěvek na dopravu do zaměstnání.Náplní Vaší práce bude zapsání nákladních vozidel. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu.Požadujeme znalost práce na PC. V pracovní dny se neprovádí obchůzky.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Mzdové rozpětí: 20500 Kč / měsíc
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás)
    Vzdělání: základní