Technik kalibrační laboratoře - Suchdol, Česká republika - Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.

    Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.
    Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. Suchdol, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Výzkumná skupina chemie a fyziky aerosolů Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. hledá nového kolegu na pozici : technik kalibrační laboratoře

    Místo pracoviště: Praha 6 – Suchdol, Rozvojová 135, areál AV ČR

    Pracovní náplň:

    provádění kalibrací, údržby a případně drobných oprav aerosolových spektrometrů a čítačů, případně dalších aerosolových přístrojů, v rámci Pražského aerosolového kalibračního centra pro Evropskou výzkumnou infrastrukturu ACTRIS ERIC

    Požadujeme:

    • nadprůměrné pracovní nasazení
    • chuť učit se nové věci
    • flexibilita (i časová)
    • spolehlivost, preciznost
    • schopnost týmové práce v mladém dynamickém kolektivu
    • předpokládá se ochota a schopnost pravidelně konverzovat v anglickém jazyce se zahraničními pracovníky
    • výhodou je řidičský průkaz skupiny B a znalost elektrotechniky
    • VŠ vzdělání je výhodou, ale není podmínkou přijetí

    Nabízíme:

    • práce s perspektivou odborného růstu
    • pracovní poměr na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
    • nástup možný ihned nebo dohodou
    • příjemné a motivující pracovní prostředí
    • flexibilní pracovní dobu
    • měření v zahraničí v rámci mezinárodních projektů
    • základní nástupní plat dle zkušeností Kč hrubého
    • zaměstnanecké benefity

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky pod názvem "Technik kalibrační laboratoře" na adresu

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)