Nabídky práce
České Budějovice

    Specialista IT podpory - Ceske Budejovice, Česká republika - JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

    JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Jednota, spotřební družstvo České Budějovice hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici specialista IT podpory - junior. Pozice je vhodná i pro absolventy.

    Vaším úkolem bude:

    • poskytování podpory pro HW, SW a síťové požadavky od uživatelů

    • příjem, prioritizace a následné řešení došlých incidentů a požadavků uživatelů

    • výjezdy na prodejny na řešení incidentů a požadavků

    • spolupráce na IT projektech

    • základní analýza a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací a HW

    • monitorování provozních systémů a HW
    Co od vás očekáváme
    Jste pro nás ten pravý/á pokud:

    • máte analytické schopnosti

    • jste komunikativní a máte aktivní přístup k řešení úkolů

    • dokážete pracovat samostatně i v týmu

    • dokážete správně určovat priority a máte dobrou sebeorganizaci

    Co je pro tuto práci nezbytné?

    • znalost Microsoft technologií (DNS, DHCP ,AD) a nástrojů MS Office

    • praktické zkušenosti s OS Windows 10/11 a OS Linux (SUSE, Centos)

    • znalost hardware a sítí (PC, LAN, internet)

    • zkušenost se správou aktivních síťových prvků (management, IPv4)

    • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

    • řidičský průkaz skupiny B

    Uvítáme znalosti i z těchto oblastí (nejsou podmínkou):

    • správa a konfigurace VM Ware

    • VEEAM backup

    • SAN, disková pole

    • správa relačních databází (MSSQL atd.), BI (OLAP)

    • správa operačních systémů Windows, Active Directory, Linux

    • řešení bezpečnosti IT (Kybernetický zákon, GDPR, ochrana osobních dat, certifikáty, časová razítka)

    • centrální zálohování

    • správa tiskáren (tiskových serverů)

    • EDI

    • IP kamerové systémy
    Co vám nabízíme
    Nabízíme:

    • zodpovědnou a zajímavou práci v ryze české obchodní společnosti

    • pracoviště v centru Českých Budějovic se zajištěným parkováním

    • odpovídající finanční ohodnocení

    • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým

    • firemní benefity:
    - elektronické stravenky v hodnotě 140 Kč
    - možnost dalšího profesního růstu
    - vzdělávací kurzy a školení
    - zvýhodněné telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky)
    - možnost čerpání studijního volna v rozsahu 5 dnů
    - příspěvek na volnočasové aktivity 3000 Kč (sport, kultura, vzdělání, zdraví)
    - příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 1000 Kč
    - příspěvek na letní tábory Vašich dětí 1000 Kč
    - možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny
    - rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)