Servisní technik - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Servisní technik - chlazení

    Pro našeho klienta, společnost, významnou rodinou firmu, která podniká v oboru prodeje a servisu profesionálních gastro zařízení a kávovarů již 30 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - gastro a chlazení.

    Náplň práce:

    • Servis profesionálního gastronomického zařízení nebo chladící techniky pro Prahu a okolí
    • Po zaškolení pracuje technik samostatně a na zásahy vyjíždí z domu firemním vozidlem

    Požadujeme:

    • SOU nebo Ss maturitou v oboru elektrikář
    • Vyhlášku 50/78 Sb. §6
    • ŘP skup. B, roční nájezd cca km
    • Samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup
    • Spolehlivost a flexibilitu

    Nabízíme:

    • Nadstandardní platové podmínky, po zaškolení se mzda pohybuje v rozmezí až Kč
    • Náročnou, ale zajímavou práci ve firmě, která je profesionálem ve svém oboru a pracuje pro přední světové gastronomické řetězce
    • Zaměstnanecké benefity – bonusy, prémie, příspěvek na dovolenou, stravenky/příspěvek na stravování
    • Služební vozidlo (k soukromým účelům), mobilní telefon, PC
    • Zázemí společnosti: Praha 15 - Hostivař
    • Nástup možný ihned

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Auto i k soukromým účelům
    • Příspěvek na dovolenou
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Stravenky