Super brigáda ve skladu - Novy Jicin, Česká republika - INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.
    INDEX NOSLUŠ s.r.o. Novy Jicin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta Využití máme pro více uchazečů.

    Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 3x týdně. Pondělí - pátek, odpolední 14:00-22:00 a noční směny 22:00-6:00.

    Náplň práce
    - manipulace s balíkovými zásilkami a klecemi
    - pomocné práce ve skladu

    Nástup na brigádu od
    Co od vás očekáváme
    - věk nad 18 let
    - docházku alespoň 3x týdně
    - spolehlivost, fyzická zdatnost
    - čistý výpis z trestního rejstříku
    Co vám nabízíme
    - základní mzdu 162 Kč/hod + příplatky noční 15 % (min. 24 Kč), víkend 12 %, státní svátek 100 %)
    - dlouhodobou brigádu
    - možnost pravidelné docházky
    - možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
    - brigádu na dohodu o pracovní činnosti
    - v případě oboustranného zájmu možnost přestoupit na HPP
    - místo pracoviště Mošnov