130 Kč/h - Prelouc, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Prelouc, Česká republika

    před 2 týdny

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Popis

    Informace
    Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

    Náplň práce:

    • Ochrana a ostraha majetku klienta

    • Kontrola oprávněnosti vstupu do objektu

    • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu

    • Obsluha vjezdové vrátnice

    • Práce ve stoje, nebo střídavě v sedě a ve stoje

    • Evidence vjezdů

    Požadavky:

    • Chuť pracovat

    • Trestní bezúhonnost

    • Časová flexibilita

    Nabízíme:

    • Mzdu na DPP 130 Kč/h

    • Možnost dlouhodobé spolupráce

    • MultiSport kartu

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Zajištění zkoušky z profesní kvalifikace

    • Kompletní uniformu

    Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.