Chemik - Výrobní Specialista - kraj Ústecký, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic kraj Ústecký, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 týdnem

    Default job background
    Pro našeho klienta, jednoho z předních hráčů ve svém oboru, hledáme kvalifikovaného chemika. Připojte se k týmu této úspěšné a dynamické společnosti, která si zakládá na kvalitní výrobě a inovacích. Tato pozice vám otevírá cestu k rozvoji kariéry ve firmě, která si váží každého člena svého týmu.Pro našeho klienta, jednoho z předních hráčů ve svém oboru, hledáme kvalifikovaného chemika. Připojte se k týmu této úspěšné a dynamické společnosti, která si zakládá na kvalitní výrobě a inovacích. Tato pozice vám otevírá cestu k rozvoji kariéry ve firmě, která si váží každého člena svého týmu.

    Popis Pracovní Pozice

    • Precizní příprava směsí dle přesně stanovených postupů.

    • Práce v laboratoři s důrazem na dodržování přesných postupů.

    • Spolupráce na vývoji škály různých příchutí a produktů.

    • Odpovědnost za udržení vysoké kvality výroby a dodržování legislativních standardů.

    • Fyzicky náročná práce s využitím ochranného obleku a masky.

    • Využívání VZV pro efektivní manipulaci s materiály.

    • Práce na směnný provoz (12h směny).

    Požadujeme

    • Vzdělání a Praxe:

    • Vzdělání v oboru chemie (SOU, SŠ)

    • Předchozí praxe např. v oblasti přípravy směsí je nezbytná.

    • Osobnostní Vlastnosti:

    • Pečlivost a schopnost striktně dodržovat postupy.

    • Fyzická odolnost a schopnost pracovat v ochranném obleku a masce.

    • Další Dovednosti:

    • Zkušenost s obsluhou VZV je výhodou.

    • Znalost českého jazyka.

    Nabízíme

    • Adekvátní mzdové ohodnocení

    • Unikátní příležitost růstu v prostředí inovativní firmy.

    • Možnost postupu a převzetí klíčové role v budoucnu.

    • Flexibilní odměňování podle výkonnosti a přínosu.

    • Pracovní prostředí podporující kreativitu a osobní rozvoj.