projektový manažer - Karlovy Vary, Česká republika - General Public s.r.o.

    General Public s.r.o.
    General Public s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme developerská divize společnosti General Public s.r.o. se 7letou historií na českém trhu. Stavíme domy a byty především ve Středočeském kraji, okolí Prahy a Karlovarském kraji. Zabýváme se komplexním procesem developerských projektů, od výběru vhodné lokality až po prodej nemovitostí budoucím majitelům.

    Do našeho týmu hledáme zkušeného a ambiciózního kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER pro developerské projekty rezidenčního charakteru v Karlovarském kraji.

    Náplň práce

    • Odpovědnost za kompletní řízení projektů v oboru pozemní stavby

    • Vedení týmů

    • Odpovědnost za ekonomiku staveb – práce s finančními plány projektů

    • Odpovědnost za plnění nastavených harmonogramů projektů

    • Podepisování smluv a objednávek s dodavateli

    • Příprava fakturací a projednání s investory

    • Plnění platné legislativy a požadavků na BOZP a PO

    • Pravidelný reporting o stavech projektů pro vedení společnosti

    • Jednání s DOSS, veřejnoprávní proces

    • Plnění požadavků projektů plynoucích ze SP

    • Plnění požadavků projektů dle SoD s objednateli

    • Zastupování společnosti při jednání s objednateli

    • Strategické plánování, spolupráce při výběru a kontrole subdodavatelů

    • Převzetí staveniště a předání díla objednateli

    Požadujeme

    • VŠ vzdělání v oboru stavebnictví nebo projektového managementu

    • Minimálně 5 let zkušeností v projektovém managementu v oblasti developmentu

    • Silné organizační a komunikační dovednosti

    • Znalost právních a stavebních předpisů

    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

    • Anglický jazyk výhodou

    • Technické a ekonomické myšlení

    • Důslednost, zodpovědnost, systematičnost, reprezentativní vystupování

    • Časovou flexibilitu

    • Preferujeme spolupráci formou živnostenského oprávnění (na IČ)

    Je výhodou

    • Praxe na obdobné pozici

    • Orientace v SW pro 2D/3D projektování AutoCAD

    Nabízíme

    • Práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí

    • Možnost osobního i profesního rozvoje

    • Atraktivní finanční ohodnocení

    • Flexibilní pracovní dobu

    • Podporu vzdělávání a odborného růstu

    • Nadstandardní motivační bonusy

    • Přátelský a pracovitý tým, kde komunikace je základ

    • Notebook, mobilní telefon a firemní vůz

    Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu, který formuje budoucnost bydlení. Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší kanceláře v sídle společnosti, která se nachází na adrese Hybešova 167/18, Rybáře, Karlovy Vary.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
    • Práce s PC

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Notebook
    • Mobilní telefon
    • Auto i k soukromým účelům
    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy a školení