Nabídky práce
Dašice

    Údržbář (m/ž) - Dašice, Česká republika - Randstad HR Solutions s.r.o.

    Randstad HR Solutions s.r.o.
    Randstad HR Solutions s.r.o. Dašice, Česká republika

    před 5 dny

    Randstad HR Solutions s.r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu s velmi atraktivní mzdou? Chcete zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

    Pro našeho dlouhodobého klienta, hledáme kolegy na pozici údržbář do týmu.

    Náplň práce:
    - zodpovědnost za neprodlené odstranění závady a poruchy strojů
    - preventivní údržba strojů
    - zajišťování evidence provedených oprav a dalších zásahů do parametrů strojů
    - zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
    - spolupráce s technikem BOZP a PO
    Co od vás očekáváme
    - SO nebo SŠ technického směru
    - zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě
    - vysoká flexibilita - ochotu pracovat přesčas či pracovat v urgentních případech mimo stanovenou směnu
    - poctivý a zodpovědný přístup k práci
    Co vám nabízíme
    - spolupráci na HPP
    - smlouva na dobu neurčitou
    - možnost práce na 1 směnu bez nutnosti elektro oprávnění
    - mzdu až Kč/měsíc
    - stravenkový paušál 100 Kč/den
    - práci ve stabilní mezinárodní společnosti

  • RKO GROUP a.s. Vysoké Mýto, Česká republika Na plný úvazek

    O nás · Holdingová společnost RKO GROUP a.s. je ryze česká rodinná firma, která sdružuje v současné době osm firem. Ty se dělí na odpadářskou a strojírenskou divizi. · Odpadářská divize se zabývá výkupem, zhodnocením a následným prodejem zejména kovových odpadů, naší specialitou ...

  • Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Facility Manažer

    před 3 dny

    Mark2 Corporation Czech, a.s. Pardubice, Česká republika Plný

    · Informace · Jste technicky založení, asertivní, časově flexibilní a chcete řídit svůj tým? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získejte zajímavou práci s možností osobní realizace. · Náplň práce: · • ...

  • ACARA PRAHA,s.r.o. Litomysl, Česká republika Plný

    · Informace · Strojní (mechanická) montáž strojů dle výkresové dokumentace. · Účast při zkouškách a uvádění strojů do provozu. · Opravy strojů a jejich údržba. · Řízení teamu seřizovačů a údržbářů. · Co od vás očekáváme · Technické vzdělání (ideálně vyučení v oboru strojní mec ...