Projektant Junior v oboru elektro – silnoproud, energetika - Nové Strašecí, Česká republika - ELEKTROMONT Matějka, a.s.

    ELEKTROMONT Matějka, a.s.
    ELEKTROMONT Matějka, a.s. Nové Strašecí, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Máte vystudovaný obor elektro a chcete získat zkušenosti s projektováním? Hledáte pracovní pozici, ve které budete moci uplatnit Vaše znalosti? Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior projektant.

    Náplň práce:

    • Tvorba projektové dokumentace pro výstavbu distribuční sítě NN a VN.
    • Příprava podkladů pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní souhlas, projednávání s vlastníky).
    • Úzká spolupráce s inženýringem.
    • Práce jak v kanceláři, tak v terénu.

    Požadujeme:

    • střední odborné vzdělání - elektrotechnické vzdělání
    • praxe není požadována – vhodné pro absolventy
    • schopnost pracovat v týmu
    • dobré komunikační schopnosti – komunikace se zákazníky
    • ochotu vzdělávat se a být flexibilní
    • dobrá znalost MS Office nutná
    • znalost CAD, Bentley Map (Microstation) výhodou, nikoli však podmínkou
    • řidičský průkaz sk. B
    • loajalitu k firmě, poctivost, trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • velmi zajímavou práci
    • zázemí stabilní společnosti s více než 20 letou tradicí
    • možnost odborného vzdělávání a rozvoje
    • týmová práce v přátelském kolektivu
    • vlastní organizace práce, pružná pracovní doba
    • vzdělávací kurzy, školení (možnost získání vyhl. 50/1978, § 10)
    • možnost parkování u sídla společnosti
    • možnost užívat zvýhodněného telefonního tarifu i pro soukromé účely
    • nadstandartní měsíční mzda, která je doplněna o osobní ohodnocení, prémie a výkonnostní bonusy

    Životopis zasílejte na email: .

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Práce s PC

    Benefity

    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy a školení