Zahradník - vedoucí skupiny - Makotřasy, Česká republika - Boušek s.r.o.

    Boušek s.r.o.
    Boušek s.r.o. Makotřasy, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Zahradnická firma s dlouholetou tradicí přijme do svého realizačního týmu zahradníka/zahradnici - vedoucího realizačního týmu.

    Působíme především v Praze a okolí.

    Co Vás čeká?

    • budete součástí týmu ve firmě, která má už 30ti letou tradici v zahradnickém o­boru
    • povedete realizační skupinu
    • budete realizovat malé zahrady i velké parkové plochy
    • starat se o soukromé zahrady a veřejnou zeleň
    • pracovat se stroji a zahradní technikou: malotraktory, nakladač, rotační brány,...
    • další zahradnické práce (zakládání trávníků, instalace závlahových systémů,...)

    Co budete potřebovat?

    • schopnost organizace pracovního týmu
    • komunikaci se zákazníky
    • dobrou fyzickou kondici
    • samostatnost a schopnost rychle reagovat
    • vzdělání min. SŠ v oboru
    • min. 2 roky praxe v oboru především s realizacemi a údržbami zeleně
    • čistý RT
    • řidičský průkaz sk. B+E nutný

    Co Vám nabízíme?

    • práci na HPP
    • dlouhodobou celoroční spolupráci
    • odborné vzdělávání, kurzy a zvyšování kvalifikace
    • zázemí stabilní firmy
    • nástup možný od nebo po dohodě

    Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu .

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Výrobky a služby se slevou
    • Vzdělávací kurzy a školení