Elektrotechnik strojní údržby - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Jsi manuálně zručný? Nevadí ti pracovat krátký/dlouhý týden? Tak se neváhej ozvat.

    Popis pozice

    • diagnostika poruch a samostatné provádění oprav automatických a poloautomatických strojů
    • preventivní a prediktivní kontrola a oprava el. zařízení
    • úzká spolupráce s odd., výroby
    • vedení záznamů o údržbových pracích a stavu strojů

    Požadavky

    • SOU/SŠ elektro, strojní (ideálně mechatronika, automatizace)
    • platná vyhláška NV194/2022 sb. § 5, 6- výhodou
    • praxe v oboru - výhodou
    • znalost elektroniky a mechaniky
    • výhodou schopnost pracovat s PLC v servisním režimu
    • schopnost číst technickou a výkresovou dokumentaci

    Nabízíme

    • Náborový příspěvek 20.000,-Kč
    • Příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč měsíčně
    • 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1/2 roce
    • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
    • Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
    • Bonus za extra směnu = 500,-Kč
    • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce ve výši 5% ze mzdy
    • Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč
    • Zlevněné volání po 1 roce
    • Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

    Požadované jazyky

    • Čeština