Armovač - vazač armatur - Olomouc, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Olomouc, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Náplň práce

    • Ruční vázání výztuží - sestavení konstrukce armatury
    • Příprava jednotlivých prvků armatury dle výrobní dokumentace

    Požadavky a předpoklady

    • Základní / učňovské / středoškolské vzdělání
    • Ochota pracovat ve směnném provozu
    • Znalost výkresové dokumentace výhodou ne však podmínkou - zaučíme
    • Odpovědnost, spolehlivost a samostatnost

    Nabízíme

    • Práce na hlavní pracovní poměr
    • Nástupní mzda Kč + příplatky a měsíční prémie
    • Půlroční firemní bonus – ročně Kč
    • Dotované stravování
    • 25 dní dovolené
    • Odměny k životním a pracovním výročím
    • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • Dovolená 5 týdnů
    • Bonusy a prémie