Specialista dodavatelské kvality - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Hledáme Specialistu kvality pro nákup

    Klient pro excelenci v oblasti technologických řešení a produktů, které zlepšují a usnadňují každodenní život. Je jedním z lídrů v oblasti inovací a technologického pokroku.

    Nástup do kmene je ihned

    Popis pozice

    • Plánovat aprovádět preventivní opatření pro zajištění kvality udodavatelů
    • Spolupracovat při začínající výrobě udodavatele
    • Zajištovat dodržování kvalitativních požadavků
    • Definovat požadavky navzorkování, vyhodnocovat auvolňovat dílce vsouladu sVDA 2
    • Komunikovat kvalitativní požadavky sodbornými interními odděleními
    • Spolupracovat navýběru dodavatelů aprezentovat stav projektů vyššímu managementu

    Požadavky

    • VŠ nebo SŠ s maturitou a min. 2 roky praxe v oboru
    • Plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
    • Mít předešlé zkušenosti s kvalitativními metodami a nástroji se zaměřením na preventivní plánování kvality (PPAP, FMEA, MSA, SPC, PQP)
    • Znát výrobní a montážní procesy
    • Komunikovat, pracovat v týmu a být ochotný často cestovat (i mimo ČR)

    Nabízíme

    • Nástupní mzda – Kč + příplatky dle zákoníku práce
    • Náborový příspěvek Kč
    • 13. a 14. plat
    • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
    • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
    • 5 týdnů dovolené
    • Nástup přímo do kmene
    • Příspěvek do Cafeterie Kč/rok)
    • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
    • Penzijní příspěvek
    • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
    • Práce v moderní výrobě

    Požadované jazyky

    • Čeština