Nabídky práce
České Budějovice

    Svářeč MAG - Ceske Budejovice, Česká republika - JOSA s.r.o.

    JOSA s.r.o.
    JOSA s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    před 3 dny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Českobudějovická strojírenská firma JOSA s.r.o., otevírá pozici Svářeč MAG - junior obsluha svařovacího robota. Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 13. plat, velmi dobré mzdové ohodnocení a řadu dalších benefitů.

    Náplň práce
    - obsluha MAG svařovacího robota
    - drobné zámečnické práce
    - vazačské práce
    Co od vás očekáváme
    - praxi na pozici svářeče nebo čerstvý svářecí průkaz a chuť se učit
    - základní orientaci ve výkresové dokumentaci
    - dodržování pravidel bezpečnosti práce
    - spolehlivost
    Co vám nabízíme
    - zaškolení na moderním robotizovaném svařovacím pracovišti
    - jednosměnný provoz - pracovní doba 6:30 - 15:00
    - stabilní práci v přátelském kolektivu
    - smlouvu na dobu neurčitou
    - 5 týdnů dovolené, 13. mzdu
    - velmi dobré finanční ohodnocení, prémie
    - dotovanou firemní jídelnu
    - bezúročné finanční zálohy
    - příspěvek na penzijní / životní připojištění
    - dobrovolné přesčasy a časovou flexibilitu
    - kvalitní strojní a BOZP vybavení
    - 3 páry týdně praného pracovního oblečení Lindström
    - firemní akce (vánoční posezení, motokáry, lázně Bad Sole Felsen,...)
    - možnost profesního růstu v rámci firmy
    - snadnou dopravní dostupnost v rámci ČB

  • JOSA s.r.o.

    svářeč mag

    před 3 dny

    JOSA s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika Plný

    · Informace · Rodinná strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá svářeče MAG. Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 13. plat, velmi dobré mzdové oho ...