Řidič sk. C - Jihlava, Česká republika - INTERCONEX - MOBIL, a. s.

    INTERCONEX - MOBIL, a. s.
    INTERCONEX - MOBIL, a. s. Jihlava, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Co vás čeká a koho hledáme:
    Hledáme schopného a komunikativního řidiče s chladnou hlavou a logickým myšlením, který se nebojí práce se závozníkem. A bude rozvážet pivo k našim zákazníkům.

    Jaké znalosti a dovednosti je potřeba mít:

    • Praxe v řízení.
    • Řidičský průkaz sk. C - u sk. C je potřeba mít kartu do tachografu, profesní průkaz.
    • Spolehlivost, dochvilnost a chuť poznávat nové lidi a nové kraje.
    • Fyzickou zdatnost, přesto nemusíš být super silák , aby jsi vše zvládl.

    Co vám můžeme nabídnout

    • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
    • Pravidelná výplata.
    • Odpovídající ohodnocení.
    • Příspěvek na dojíždění - od 5 km od sídla společnosti.
    • 4 týdny dovolené.
    • 5x ročně 2 kartony piva.
    • Mimořádné odměny za životní jubilea.
    • Bonusy a prémie.
    • Nástup možný ihned.

    Více informací na nebo telefonicky: , nebo pište na email:

    Požadavky

    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

    Benefity

    • Příspěvek na dopravu
    • Bonusy a prémie
    • Zvláštní prémie
    • Naturální výhody