Senior Brand Manager – Beauty Segment - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Senior Brand Manager – Beauty Segment

    Pro našeho klienta, společnost, která zastupuje prémiové zahraniční kosmetické značky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Brand Manager – Beauty Segment.

    Náplň práce:

    • Tvorba rozpočtů a marketingových plánů
    • Realizace marketingové a komunikační strategie
    • Spolupráce s reklamními agenturami a externími dodavateli
    • Analýza informací a hledání nových příležitostí rozvoje
    • Tvorba e-mailingu zasílaného zákazníkům/klientům
    • Návrh a realizace firemních propagačních materiálů
    • Organizace a realizace firemních akcí a školení
    • Koordinace marketingových a PR aktivit s obchodním oddělením a logistikou
    • Správa a dohled nad webovými stránkami společnosti (D2C a B2B)
    • Práce s CRM a následné vyhodnocování obchodních aktivit
    • Správa firemního profilu na sociálních sítích
    • Správa kampaní ve vyhledávačích

    Požadujeme:

    • Vvzdělání, výhodou obor marketing nebo příbuzné obory
    • Anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni
    • Minimálně 3 roky zkušeností v brand marketingu a marketingové komunikaci
    • Zkušenost se správou sociálních sítí
    • Uživatelská znalost PC a MS Office
    • Kreativitu, analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti
    • Flexibilita, ochota se dále rozvíjet
    • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
    • Výhodou je praxe v korporátním prostředí
    • Výhodou jsou zkušenosti z prémiového segmentu

    Nabízíme:

    • Příjemné pracovní prostředí
    • Přátelskou atmosféru, energický kolektiv, velmi nízká fluktuace
    • Možnost využití home office po zkušební době
    • Zajímavou a rozmanitou práci v beauty prostředí luxusních značek, ve které uplatníte své dovednosti a znalosti
    • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
    • 5 týdnů dovolené
    • Motivující finanční ohodnocení
    • Příspěvek na stravování
    • Nákup produktů za zaměstnanecké slevy
    • Teambuildingy
    • Společné obědy, občerstvení na pracovišti
    • Lokalita: Praha 8 – Libeň

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bakalářské

    Benefity

    • Výrobky a služby se slevou
    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Občerstvení na pracovišti
    • Možnost home office
    • Firemní akce