Projektový manažer - Radošovice, Česká republika - Otavské strojírny a.s.

    Otavské strojírny a.s.
    Otavské strojírny a.s. Radošovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Adresa pracoviště: BISO - Keibel s.r.o, Radošovice 147, 38601

    Náplň práce:

    • Vedení projektů portfolia svěřených zákazníků.
    • Denní komunikace a obchodní jednání se svěřenými zákazníky.
    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
    • Příprava marketingových podkladů pro prezentaci společnosti.
    • Koordinace spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

    Požadavky:

    • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru.
    • Znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint).
    • Znalost NJ na komunikativní úrovni (+ znalost AJ výhodou)
    • Znalost projektového řízení.Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
    • Komunikativnost, samostatnost, pečlivost.

    Nabízíme:

    • práci na hlavní pracovní poměr
    • motivující finanční ohodnocení
    • firemní vzdělávání
    • profesní rozvoj
    • firemní benefity..

    Kontakt e-mail: , telefonicky od 9.00 do 14.00 hodin PO-PÁ č. tel ,

    Požadované jazyky

    • Němčina (aktivní)